MIKOŁAJKI

Nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Działo się to 6 grudnia w mikołajki. Dzieci powitały gościa i towarzyszącego mu elfa śpiewając mikołajkową piosenkę. W strojach dominował kolor czerwony, a także świąteczne mikołajkowe czapki, rogi renifera, itp. Mikołaj obdarował wszystkich prezentami - indywidualnymi i grupowymi. Następnie elf - pomocnik Mikołaja rozdał dzieciom świąteczne styropianowe gadżety, które wszyscy malowali mazakami i ozdabiali naklejkami. Dzieci poczuły już atmosferę zbliżających się świąt. Był to wyjątkowy i radosny czas dla wszystkich.