DZIEŃ CHŁOPAKA

W piątek 30.10.2023 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Święto chłopców spędziliśmy w atmosferze gier i zabaw prowadzonych przez wychowawcę grupy 4 - latków, panią Agnieszkę Janecką. Chłopcy uczestniczyli w ciekawych zabawach i konkursach, aby na koniec móc cieszyć się z otrzymanych medali i upominków. Także dziewczynki brały czynny udział w uroczystości, poprzez wspólnie wykonywany taniec czy pomoc przy realizowaniu niektórych zadań. Dziewczynki również otrzymały drobne upominki. Dzieci cieszyły się ze wspólnie spędzonego czasu i integracji obydwu grup przedszkolnych.